ALTHIMUS sp. z o.o. - dlaczego warto?

O biurach: ALTHIMUS sp. z o.o. - dlaczego warto?

  • 4.5 / 5
  • 2

"Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.” Takie słowa wypowiedział kiedyś Albert Einstein do swojego księgowego. Omawiane dziś biuro rachunkowe ALTHIMUS wychodzi z założenia, że tak jak Albert Einstein, nie musisz rozumieć podatków - od tego masz księgowych z ALTHIMUS.

Indywidualna księgowość

Biuro Rachunkowe ALTHIMUS skupia się na każdym kliencie indywidualnie. Dzięki temu zyskujesz obsługę księgową, która potrafi zastosować zmiany podatkowe bezpośrednio w Twojej firmie. Otrzymujesz co miesiąc raporty (zarządcze, informujące o wynikach), które pomagają podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Biuro Rachunkowe dla spółek

Biuro rachunkowe ALTHIMUS, prowadzi kompleksową księgowość dla firm rozliczających się na podstawie pełnej księgowości – to ich mocna strona. Natomiast rozliczają również książkę przychodów i rozchodów oraz ryczałt.

Specjalizacje księgowości Althimus

Specjalizują się w obsłudze kadr i płac oraz wyprowadzaniu zaległości. W związku z tym, jeżeli zatrudniasz pracowników otrzymasz obsługę kadrowo-płacową na najwyższym poziomie. Jeżeli masz zaległości księgowe, wyprostują Twoje sprawy oraz w razie potrzeby będą reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym oraz innymi organami orzekającymi.

Dlaczego warto wybrać Biuro Rachunkowe ALTHIMUS

  • Indywidualne podejście oraz szczegółowe raportowanie dla Twojej firmy,
  • Kompleksowa obsługa księgowa plus wyprowadzanie zaległości podatkowych,
  • Specjalizacja w obsłudze kadr i płac,
  • Reprezentacja Twojej firmy przed Urzędami.

Szukasz usług księgowych związanych z artykułem? Prześlij zapytanie ekspertom

Po więcej informacji zapraszam do profilu biura w serwisie biura-rachunkowe.waw.pl.

Eksperci artykułu: