BK consulting sp. z o.o. - dlaczego warto?

O biurach: BK consulting sp. z o.o. - dlaczego warto?

  • 5.0 / 5
  • 1

„W czasach, w których dwa plus dwa już na pewno nie jest cztery, pomożemy Ci poruszać się w ciągle zmieniającym się świecie podatków, spraw sądowych i starań kredytowych.” To cytat ze strony internetowej BK Consulting, który w dzisiejszych czasach staje się bardzo prawdziwy. Jak biuro rachunkowe może pomóc Tobie i  Twojej firmie?

Zespół

Chcąc skutecznie i sprawnie prowadzić firmę w dzisiejszych czasach przedsiębiorca musi zmierzyć się z ciągłą zmiennością i wieloma wyzwaniami, które często wychodzą poza obszar księgowości. To właśnie dlatego BK Consulting w swoim zespole zgromadziło wielu różnych specjalistów – między innymi radcę prawnego, doradcę podatkowego, doradcę finansowego, księgowych, kadrowych, oraz managera do spraw komunikacji z klientami. Dzięki temu Ty jako przedsiębiorca otrzymujesz wsparcie w każdej możliwej sytuacji.

BK Consulting silny zespół łączy z nowoczesną technologią. Swoim klientom daje możliwość dostarczania dokumentów elektronicznie oraz dostęp do dokumentów online przez 24h na dobę za pośrednictwem specjalistycznej platformy. W ramach współpracy zyskujesz również program do wystawiania faktur. Takie nowoczesne podejście to dla Ciebie jako właściciela firmy ogromne ułatwienie.

Biuro BK Consulting obsługuje wszystkie rodzaje prowadzenia firm. Dodatkowo księgują nabycia i dostawy wewnątrzwspólnotowe, usługi nabywane i sprzedawane poza Polską oraz eksport i import towarów. Jeżeli zatem Twoja firma działa również poza granicami Polski biuro BK to dobry wybór.

Rekrutacja pracowników

Ciekawym wyróżnieniem BK Consulting jest świadczenie usługi rekrutacji pracowników dla Twojej firmy. Taką usługę świadczą nieliczne biura rachunkowe. Dla Ciebie jako przedsiębiorcy to znaczy, że niezależnie od tego czy potrzebujesz pracownika fizycznego czy umysłowego, z kraju czy z zagranicy, w tym biurze możesz liczyć na fachowe wsparcie. Pracownicy BK Consulting zadbają nawet o takie kwestie jak organizacja przyjazdu pracownika zagranicznego i legalizacja jego pobytu w Polsce.

Dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe BK Consulting:

  1. Zespół pracowników, który daje wsparcie w różnych obszarach prowadzenia firmy
  2. Dostęp do księgowości online wraz z programem do wystawiania faktur
  3. Kompleksowa obsługa księgowa wraz z obsługą poza granicami Polski
  4. Rzadko spotykana w biurach rachunkowych usługa HR

Wymienione kwestie to nie wszystko w czym może pomóc Tobie biuro rachunkowe BK Consulting, po pozostałe informacje zapraszam Cię do profilu biura znajdującego się w serwisie Biura-Rachunkowe.waw.pl.