Biuro Rachunkowe MKF sp. z o.o.

Innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

  • NIP 7842519870
  • REGON 384815581

Charakterystyka

obszar usług:

 • Online
 • Certyfikat C.I.K.
 • Certyfikowany księgowy
 • Ubezpieczenie OC

Oferta firmy

Kompleksowe usługi księgowe

 • księgi przychodów i rozchodów – sporządzanie deklaracji rozliczeniowej, prowadzenie ewidencji czy przygotowanie zeznań PIT i wysyłka do Urzędu Skarbowego;
 • ewidencja ryczałtowa – prowadzenie ewidencji przychodów, VAT, wyposażenia i wykazu środków trwałych;
 • księgi handlowe – prowadzenie ksiąg rachunkowych, rejestracja spółek, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, opracowanie zakładowego planu kont;
 • obsługa kadr i płac – miesięczne sporządzanie list płac, umów, świadectw pracy, prowadzenie akt osobowych, rejestru badań i szkoleń BHP;
 • podatki/VAT – sporządzanie deklaracji CIT i PIT, prowadzenie rozliczeń VAT;
 • RODO – przygotowanie firmy do przetwarzania danych osobowych prowadzone we współpracy z kancelarią prawną;
 • dodatkowe usługi księgowe – reprezentowanie klienta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i urzędzie skarbowym, opracowywanie wniosków kredytowych, złożenie wniosku do CEIDG-1 czy sporządzenie deklaracji PCC;
 • konsultacja z księgowym – zaproponujemy i wspólnie opracujemy korzystne rozwiązania księgowe i zapewnimy wsparcie merytoryczne;
 • doradztwo finansowe – działamy również w zakresie doradztwa, by pozwolić naszym klientom całkowicie czerpać z wiedzy, którą mamy do zaoferowania.

Księgowość online

Świadczymy usługi księgowe dla firm w Wielkopolsce, szczególnie w Gnieźnie i w Poznaniu, gdzie znajdują się nasze oddziały. Księgowość online jest jednak ofertą, którą możemy wykonać dla przedsiębiorstwa w dowolnym miejscu w Polsce. Korzystamy z innowacyjnych systemów i profesjonalnych narzędzi, by zapewnić wygodny dostęp do danych i szybki wgląd w naszą pracę.

Dokumenty

Dodatkowe informacje

MKF Sp. z o.o. to biuro świadczące usługi rachunkowe, księgowe oraz doradcze. Początkowo działało jako Biuro Rachunkowe MK Finanse od 2015 roku.

Naszym priorytetem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa księgowa, doradztwo oraz wsparcie, które pozwala na sprawną i efektywną administrację.

Współpracujemy przede wszystkim z właścicielami firm, niezależnie od ich wielkości.

Oferujemy bieżącą obsługę księgową firm o różnym profilu działalności i formie prawnej, raportowanie właścicielom, doradztwo w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac, oraz kontrolę poprawności pracy działu księgowego Twojej firmy. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu (Nowe Miasto, Rataje), jednak świadczymy usługi także dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Możemy załatwić wiele kwestii zdalnie, a niektóre wymagają odwiedzenia naszej siedziby. Szczegółowe informacje uzyskasz dzwoniąc na podany numer. Z przyjemnością pomożemy Ci w dopełnianiu formalności kadrowo-płacowych.

Dlaczego warto wybrać Biuro Rachunkowe MKF Sp. z o.o.?

Oferujemy tradycyjną księgowość oraz księgowość w pełni ONLINE 24h/dobę!

Reagujemy na potrzeby naszych klientów – jesteśmy dostępni od 7:00 do 20:00.

Klienci mają możliwość wybrania najwygodniejszego sposobu dostarczenia dokumentów.

Istnieje opcja wysyłania faktur online.

Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do potrzeb indywidualnych klientów, biorąc pod uwagę strategie rozwoju ich biznesu. Każda firma jest inna i nie ma jednego przepisu na jej problemy. Jesteśmy otwarci i gotowi pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu ich problemów. Dlatego jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Należymy do programu C.I.K. – jesteśmy wpisani na Listę Certyfikowanych Biur Księgowych, co świadczy o naszym profesjonalizmie.

W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed podjęciem współpracy z nami.

Ekspert artykułu

Artykuły: