Mj Solutions Mariola Jaźwińska

Jeśli szukasz firmy rzetelnej, przystępnej i proaktywnie zajmującej się księgowością, która będzie współpracować z Tobą, aby pomóc Ci odnieść sukces, to jesteś we właściwym miejscu

  • NIP 5251976445
  • REGON 142697577

Charakterystyka

obszar usług:

 • Wola

formy prawne:

 • Działalność gospodarcza
 • Spółka cywilna
 • Spółka z o.o.

rodzaje księgowości:

 • Książka przych. i rozch.
 • Księgi rachunkowe
 • Ryczałt ewidencjonowany

branże specjalistyczne:

 • Budownictwo

usługi dodatkowe:

 • Reprezentacja w urzędach

kadry i płace:

 • Obsługa kadrowo płacowa

języki:

 • angielski

programy księgowe:

 • Buchalter WIN
 • Finka
 • Raks
 • Certyfikat C.I.K.
 • Certyfikowany księgowy
 • Ubezpieczenie OC

Oferta firmy

Doradztwo podatkowe

Z ciężarem fiskalnym, w różnym stopniu, zmagają się zarówno przedsiębiorcy z Warszawy, jak i pozostałych miast. Niezależnie od miejsca prowadzenia działalności oraz wielkości rozwijanej firmy – zobowiązania względem Skarbu Państwa zawsze pozostają dla biznesu sporym wyzwaniem. Doradztwo podatkowe, które proponujemy, stanowi odpowiednie, skuteczne antidotum na zobowiązania będące hamulcem rozwoju. Przygotowując dla Ciebie optymalizację zatroszczymy się o minimalizację cyklicznych kosztów oraz stworzenie korzystnych perspektyw na rozwój.

Pełna księgowość dla firm

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, które w całości dostosowywane są do profilu Twojej działalności, oczekiwań względem naszych ekspertów, jak również przyszłości prowadzonego przedsiębiorstwa. Pełna księgowość, którą jesteśmy w stanie poprowadzić, to usługa pozwalająca zatroszczyć się o prowadzenie księgowości dla firm na najwyższym poziomie. Oznacza to zarówno rzetelność, terminowość, wnikliwość i dokładność, jak również kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów rachunkowych.

Relacje oparte na zaufaniu

Od samego początku współpracy z Klientami budujemy ciepłą i serdeczną atmosferę. Słuchamy i mówimy prostym i jasnym językiem. Jesteśmy zawsze po stronie Klienta i jego potrzeb. Pełna księgowość, którą dla Ciebie prowadzimy, to nie tylko fachowa obsługa, ale przede wszystkim obecność ekspertów, którzy pozostają do dyspozycji Klientów – pragną dzielić się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.

Doskonała opieka Klienta

Myślimy i aktywnie uczestniczymy w procesie budowania Twojej firmy, dbając o finanse, poprzez analizę każdego miesiąca, kwartału pod względem sprzedaży lub kosztów. Jednym z kluczy do sukcesu jest dobra obsługa księgowa. Zawsze będziesz podejmować dobre decyzje działając prewencyjnie razem z nami. Prowadzona przez nas księgowość to prewencja, ochrona, planowanie, jak i rozwijanie biznesu.
Każdy Klient, jakkolwiek duży albo mały, może liczyć na indywidualną opiekę z naszej strony. Będziesz mieć przypisanego partnera, który będzie wspomagany przez zespół naszych pracowników.

Naprawiamy

Współpracujemy z firmami, które są ofiarami złej pracy wybranych księgowych lub biur rachunkowych. Naprawiamy szkody. Reprezentujemy Cię w urzędach skarbowych i ZUS. Wprowadzamy porządek w twoich finansach.

Terminowe zakończenie i dostarczenie pracy

Zawsze kończymy pracę na czas, aby uniknąć płacenia kar i odsetek.

Specjalizacja

Mamy specjalistów dostępnych w całej gamie z zakresu księgowości i podatków. Naszymi partnerami są kancelarie prawne z Warszawy, specjalizujące się w prawie gospodarczym, jak również biegli rewidenci i doradcy podatkowi.

Prewencyjne porady

Z dużą uwagą śledzimy zmiany w przepisach prawnych i podatkowych. Jeśli w związku z tym możemy coś zmienić lub poprawić, co będzie miało lepszy wpływ na finanse Twojej firmy – nie czekamy aż będziemy zapytani – działamy i wspólnie z Tobą podejmujemy właściwe kroki.

Doradztwo finansowe

Jeśli, Drogi Kliencie, jesteś zainteresowany uzyskaniem kredytu na bardzo dobrych warunkach, to w tej kwestii doradzamy i pomagamy w uzyskaniu najlepszego finansowania dla Twojej firmy. Wspieramy także Klientów z Warszawy, którzy poszukują odpowiedniego kredytu pozwalającego im na realizację indywidualnych marzeń – np. zakupu mieszkania, bądź samochodu.

Negocjujemy najlepsze warunki kredytowe z wiodącymi bankami na rynku. Specjalne oferty dla wolnych zawodów (lekarz, adwokat, radca prawny, księgowy). Doradztwo jest bezpłatne, przedstawiamy ofertę. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Dostosowanie usług

Dbałość o Klienta przede wszystkim. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest wyjątkowa, że każdy Klient ma indywidualne wymagania. Będziemy pracować z Wami aby zrozumieć Wasz biznes i pomóc w osiągnięciu celu.

Wideo

Dokumenty

Dodatkowe informacje

Więcej niż tylko księgowość

Nasz zespół to ludzie biznesu, którzy mają doświadczenie z małą i dużą przedsiębiorczością. Przede wszystkim praktycy, którzy przez wiele lat zdobywali wiedzę współpracując z wieloma firmami na rynku, specjalizujących się w różnych dziedzinach prowadzonej działalności. Właśnie dlatego prowadzona przez nas księgowość dla firm nie jest jedynie teoretycznym wsparciem, nasi specjaliści wspólnie ze swoimi Klientami codziennie pracują na sukces przedsiębiorstw.

Cenimy kreatywność

Nie trzymamy się szablonowych rozwiązań, ani też nie ograniczamy naszych działań. Jeżeli prowadzisz w Warszawie własną działalność gospodarczą – zachęcamy do współpracy. Pełna księgowość w naszym wykonaniu pozwoli Ci skupić się na tym, co dla firmy jest naprawdę istotne. Jako specjaliści, bazujący zarówno na wyjątkowej wiedzy teoretycznej, jak i wieloletniej praktyce, jesteśmy przygotowani do tego, by uczestniczyć w projektach i działaniach niestandardowych, wymagających całkowitego zaangażowania, skupienia, terminowości oraz rzetelności. Wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom.

Nasza misja

Jesteśmy przystępni.

Będziemy odpowiadać na Państwa pytania w ciągu 24 godzin od nawiązania z nami kontaktu.

Jesteśmy Proaktywni.

Dostarczamy informacji i porad na temat nadchodzących zmian w prawie podatkowym i rachunkowości, które mogą mieć wpływ na Twoją działalność.

Chronimy Twoje interesy.

Zawsze będziemy pracować po Twojej stronie.

Ekspert artykułu

Artykuły: