Ssp Finance Consulting sp. z o.o.

Nowoczesne i stabilne biuro rachunkowe.

    • NIP 5242864244
    • REGON 380226362

Charakterystyka

obszar usług:

  • Wawer

Oferta firmy

Księgowość

Pełna księgowość, KPiR:

Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm i spółek z każdej branży, niezależnie od skali i charakteru Państwa działalności. Outsourcing usług księgowych oferowanych przez nasze biuro rachunkowe to liczne, mierzalne korzyści dla Państwa biznesu.

Kadry i Płace

Outsourcing kadr i płac:

Oferujemy Państwu pełną obsługę usług płacowych i kadrowych,  od momentu zatrudnienia pracownika, przygotowywania dokumentów, przez  bieżącą obsługę kadrową i naliczanie wynagrodzeń, aż do końcowego rozliczenia listy płac i raportowania. Obcokrajowcom pomagamy Uzyskać Numer PESEL.

Usługi podatkowe:

VAT, CIT, PIT

Oferujemy obsługę  zagadnień z obszaru podatku VAT, CIT, WHT, PIT, a także doradztwo podatkowo-prawne, które obejmuje pełen zakres działalności gospodarczej, świadczone zarówno na rzecz polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Rozpoczęcie działalności:

Rejestracja spółki

Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej w dowolnej formie prawnej. Sporządzamy wnioski, dokumentację oraz organizujemy obsługę notarialną. Zakładamy również Spółki Prawa Handlowego przez portal S24.

Dodatkowe informacje

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu spółek oraz działalności osób fizycznych. Nasz zespół na bieżąco uczestniczy w szkoleniach z nowych przepisów prawa podatkowego oraz nowoczesnych metod pracy w księgowości.
Dzięki temu jesteśmy gotowi zostać twoją prawą ręką.

Bezpieczeństwo

W trosce o państwa komfort gwarantujemy, że powierzone nam dane i dokumenty objęte są w pełną tajemnicą zawodową.

Elastyczność i terminowość

Nasze usługi księgowe dopasowujemy w pełni do Państwa potrzeb.
Dzięki stałej współpracy z informatykiem jesteśmy w stanie dostosować się do dowolnego formatu dostarczanych nam danych.

Ekspert artykułu

Artykuły: