Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak - dlaczego warto?

O biurach: Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak - dlaczego warto?

  • 5.0 / 5
  • 4

Razem możemy więcej – takim hasłem posługuje się Kancelaria Podatkowa Andrzeja Nowaka. Sprawdźmy co kryje się za tym hasłem.

Zespół księgowy to podstawa

Kancelaria podatkowa Andrzeja Nowaka, składa się z 4 zespołów księgowych, które tworzy blisko 60 wykwalifikowanych specjalistów. Dla przedsiębiorcy to informacja, że otrzymuje dostęp do imponującej liczmy specjalistów, wykwalifikowanych w różnych dziedzinach prawa podatkowego. Takie podejście to duża przewaga analizowanego biura rachunkowego dająca wymagającemu przedsiębiorcy duże możliwości.

Doradztwo podatkowe - specjalizacja IP BOX

W ofercie kancelarii znajdziemy również informację o dostępnie do usług doradztwa podatkowego. To bardzo ważna informacja dla dynamicznie rozwijających się firm - kancelaria specjalizujemy się w przekształceniach firm, zakładaniu spółek oraz wsparciu dla programistów - ulga IP BOX, dzięki której zamiast 19% podatku dochodowego możesz zapłacić tylko 5%.

Księgowość, finanse i dotacje w jednym miejscu

Niewątpliwym wyróżnieniem kancelarii podatkowej Andrzej Nowak jest to, że przedsiębiorca dostaje wszystko w jednym miejscu: Księgowość + finanse + dotacje unijne. Takie podejście pozwala skupić się na rozwoju firmy a kwestie związane z księgowości przekazać kancelarii.

Istotnym argumentem jest również panel klienta online. Dzięki temu masz dostęp do swojej księgowości z poziomu telefonu czy komputera w każdej chwili. Możesz też przesyłać potrzebne dokumenty w formie elektronicznej – do duże udogodnienie.

Masz pytania dotyczące artykułu? Zadaj je naszym ekspertom

Dlaczego warto współpracować z Kancelarią Podatkową Andrzej Nowak:

  1. Zespół 60 wykwalifikowanych specjalistów,
  2. Usługa doradztwa podatkowego,
  3. Dostęp do panelu księgowego online,
  4. Księgowość finanse i dotacje unijne w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat kancelarii podatkowej Andrzej Nowak znajdziesz w profilu Kancelarii Podatkowej Andrzej Nowak w serwisie biura-rachunkowe.waw.pl.

Eksperci artykułu: