KP Consulting - dlaczego warto?

O biurach: KP Consulting - dlaczego warto?

  • 5.0 / 5
  • 1

KP Consulting to biuro rachunkowe, które specjalizuje się w obsłudze firm z branży IT. Czy wybór księgowości, która rozumie nowe technologie ma znaczenie dla biznesu opartego o Internet?

Biuro Rachunkowe dla branży IT

KP Consulting obsługuje niemal 500 polskich i zagranicznych klientów głownie z branży IT, e-commerce i SaaS. Są wiodącą firmą w Polsce w zakresie obsługi księgowej sprzedawców z platformy sprzedażowej Amazon.

W związku z tym, że księgowi z KP Consulting na co dzień pracują z firmami z branży IT doskonale rozumieją nowe technologie. To o tyle istotne dla Ciebie, że dotychczasowe doświadczenie i wypracowane rozwiązania (często z dużymi podmiotami) będą mogli zastosować w Twojej firmie.

Dedykowany księgowy dla Twojej firmy

Co ważne - otrzymasz dedykowanego księgowego. Dzięki temu rozmawiasz z jedną osobą, która zna Twoją firmę od strony księgowej i potrafi znaleźć optymalne rozwiązania dedykowane dla Ciebie.

Obecnie zespół KP Consulting składa się z około 40 osób. Księgowi mówią w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim – co ułatwia Tobie współpracę międzynarodową.

Usługa księgowa dla startupów

Kolejną ważną sprawą jest wsparcie startupów. KP Consulting prowadzi księgowość dla innowacyjnych startupów, które pozyskały ponad 30mln zł od inwestorów. Jeżeli w Twoim biznesie przewidujesz pozyskiwanie kapitały od inwestorów będą mieli dla Ciebie gotowe rozwiązania.

Szukasz usług księgowych związanych z artykułem? Prześlij zapytanie ekspertom

Dlaczego warto wybrać biuro rachunkowe KP Consulting:

  • Specjalizacja w branży IT,
  • Księgowy dedykowany dla Twojej firmy,
  • Kompleksowa obsługa księgowo-kadrowa
  • Wsparcie startupów

Po więcej informacji zapraszam do profilu biura KP Consulting w serwisie biura-rachunkowe.waw.pl.

Eksperci artykułu: