Kancelaria Doradztwa Podatkowego Cyran - dlaczego warto?

O biurach: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Cyran - dlaczego warto?

  • 5.0 / 5
  • 1

Obecnie przepisy prawa są wyjątkowo skomplikowane i dynamicznie się zmieniają. Taka sytuacja może mieć diametralny wspływ na Twoją firmę – zarówno w kwestii bezpieczeństwa prowadzonego biznesu, oraz obciążeń podatkowych. Kancelaria Cyran wychodzi naprzeciw kwestiom podatkowy – jest w stanie rozwiązać każdy problem podatkowy.

Zakres usługi księgowej

W ramach usług księgowych dla firm Kancelaria Cyran zajmie się obsługą ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtem ewidencjonowanym oraz ewidencjami VAT. Ponadto zapewnia pomoc w zakresie sprawozdawczości finansowej i GUS, obsługę dotacji i refundacji.

Obsługa kadr i płac

Oprócz kompleksowej usługi księgowej w kancelarii uzyskasz kompleksową obsługę kadr i płac. Kancelaria Cyran zajmie się w Twojej firmie sporządzaniem list płac, deklaracji i raportów miesięcznych ZUS, rozliczeń PFRON oraz doradztwem w zakresie bieżących spraw firmy.

To co istotne dla Ciebie jako właściciela firmy od kancelarii otrzymasz wsparcie przy kontrolach ZUS US i PIP.

Doradztwo podatkowe w usłudze księgowej

Kolejną bardzo istotną kwestią w Kancelaria Cyran jest rozbudowane doradztwo podatkowe. W ramach współpracy księgowi z kancelarii pomogą wyborze formy prawnej i optymalnej formy opodatkowania, świadczą także pomoc w przeprowadzaniu procedur rejestracyjnych.

Kancelaria pomoże Ci również w przekształceniach form prawnych istniejących podmiotów, planowaniu sukcesji w firmach wielopokoleniowych oraz planowanie i optymalizację podatkową.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Cyran:

  • Kompleksowa usługa księgowa – Ty rozwijasz firmę, Kancelaria zajmuje się Twoją księgowością
  • Kompleksowa obsługa kadrowo płacowa – Jeżeli zatrudniasz pracowników, Kancelaria wykona za Ciebie wszelkie czynności
  • Rozbudowane doradztwo podatkowe – kancelaria Cyran jest w stanie rozwiązać każdy problem podatkowy

Więcej informacji o usługach księgowych znajdziesz w profilu biura Kancelarii Cyran