Kancelaria Doradztwa Podatkowego s.c. Grażyna Niewiadomska,Joanna Niewiadomska-Cyran,Jacek Cyran

Istniejemy już od 1991 roku.

  • NIP 7730009218
  • REGON 590055171

Charakterystyka

obszar usług:

 • Mokotów
 • Certyfikowany księgowy
 • Ubezpieczenie OC

Oferta firmy

Doradztwo podatkowe dla firm

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości oraz kadr i płac.

Dodatkowo świadczymy także usługi, takie jak doradztwo leasingowe i kredytowe.

Doradztwo podatkowe

Zajmujemy się wspieraniem nowo powstających firm w wyborze formy prawnej i optymalnej formy opodatkowania, a także świadczymy pomoc w trakcie procedur rejestracyjnych. Nasza oferta obejmuje również przekształcenia form prawnych istniejących podmiotów, planowanie sukcesji w firmach wielopokoleniowych oraz planowanie i optymalizację podatkową.
Co więcej, prowadzimy doradztwo podatkowe dla sektora rolniczego, uczestniczymy w postępowaniach kontrolnych i wyjaśniających oraz reprezentujemy spółki przed organami podatkowymi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę w zakresie udzielania porad w sprawach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych i prawnych, czynności cywilno-prawnych, od towarów i usług oraz w zakresie podatków lokalnych, takich jak podatki od środków transportu, opłaty targowe i miejscowe.

Księgowość

W ramach usług księgowych zajmujemy się obsługą ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtem ewidencjonowanym oraz ewidencjami VAT. Ponadto zapewniamy pomoc w zakresie sprawozdawczości finansowej i GUS, obsługę dotacji i refundacji oraz wypełniamy wnioski kredytowe. Wystawiamy także deklaracje PIT, CIT i VAT.

Kadry i płace

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę kadr i płac. Zajmujemy się sporządzaniem list płac, deklaracji i raportów miesięcznych ZUS, rozliczeń PFRON oraz doradztwem w zakresie spraw bieżących firmy. Oferujemy wsparcie przy kontrolach ZUS i PIP, a także sporządzamy dokumentację dotyczącą przyjęć i zwolnień pracowników oraz prowadzimy akta osobowe.

Doradztwo podatkowe dla osób prywatnych

Nasza kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo podatkowe dla osób prywatnych, m.in. w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych PIT, podatku od towarów i usług VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych PCC oraz od spadków i darowizn. Poza doradztwem zajmujemy się także sporządzaniem deklaracji i zeznań rocznych, a także udzielamy aktualnych informacji o możliwych ulgach i odliczeniach. Nasza oferta obejmuje również reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, odwołań, wniosków i wyjaśnień.

Doradztwo w sprawach finansowych

Jako kancelaria zajmujemy się pomocą w różnego rodzaju sprawach podatkowych. Nasza oferta to takie usługi, jak pomoc w sprawach dotyczących rozliczenia podatkowego dochodów z pracy za granicą oraz uzyskanie interpretacji podatkowych. Ponadto zajmujemy się

 • doradztwem w zakresie opodatkowania:
 • dochodów z dzierżawy i najmu,
 • przychodów ze zbycia nieruchomości,
 • spadków i darowizn,
 • podatków lokalnych, rolnych i leśnych.

W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług współpracujemy z kancelarią notarialną oraz kancelarią radcy prawnego. Dzięki kompleksowości naszych usług grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa, ponieważ mają oni pewność, że ich sprawy zostaną rozwiązane rzetelnie i terminowo.

Posiadając ogromną wiedzę w zakresie prawa podatkowego jesteśmy w stanie zaoferować dogodne rozwiązania w każdym możliwym aspekcie prawa podatkowego.

Wideo

Dodatkowe informacje

Nasza kancelaria działa nieprzerwanie od 1991 roku. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające sprawy z zakresu doradztwa podatkowego i obsługi finansowo-księgowej. Jesteśmy kancelarią podatkową z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowaną w Warszawie.

W swojej pracy kierujemy się takimi wartościami, jak innowacyjność, zaangażowanie oraz zorientowanie na potrzeby klientów. Wielkim atutem naszej kancelarii jest wykwalifikowana i doświadczona kadra, która nie zmienia się od lat.

Większość naszych pracowników to osoby, które posiadają duże doświadczenie w zakresie księgowości i prawa podatkowego. Dla Państwa jest to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie naszych wspólników i kluczowych pracowników decyduje o skuteczności naszych działań, co przekłada się na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.  

Nasze uprawnienia

Założycielami naszej kancelarii są doradcy podatkowi:

 • Grażyna Niewiadomska (nr wpisu 02947),
 • Joanna Niewiadomska-Cyran (nr wpisu 02948),
 • Jacek Cyran (nr wpisu 02946).

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone świadectwami kwalifikacyjnymi. Jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, wymaganym przy świadczonych przez nas usługach.

Obsługujemy podmioty gospodarcze i osoby prywatne z Warszawy, Łodzi, Andrespola, Łaznowa, Kurowic, Brzezin, Koluszek, Rokicin, Tomaszowa Mazowieckiego, Będkowa, Żelechlinka, Czerniewiec, Lubochni, Ujazdu oraz okolicznych miejscowości.  

Ponadto Kancelaria współpracuje z renomowanym radcą prawnym i doradcą podatkowym Panem Arkadiuszem Szczesiakiem (nr wpisu 11856)

Ekspert artykułu

Artykuły: