Najczęściej zadawane pytania dot. współpracy z Biura-Rachunkowe.waw.pl - FAQ

Dla biur: Najczęściej zadawane pytania dot. współpracy z Biura-Rachunkowe.waw.pl - FAQ

 • 5.0 / 5
 • 5

Do którego artykułu branżowego zostanie przypisane moje biuro rachunkowe?

Przypisanie Twojego biura rachunkowego do konkretnego artykułu zależy od specjalizacji i oferowanych przez Ciebie usług. Proces ten przebiega następująco:

 1. Analiza Specjalizacji: Na przykład, jeśli Twoje biuro rachunkowe specjalizuje się w księgowości dla firm transportowych, automatycznie zostaniesz przypisany do artykułu na ten temat.
 2. Samodzielny Wybór: Istnieje też możliwość samodzielnego wyboru artykułu z dostępnej listy, z zachowaniem zasady, że przy jednym artykule może być maksymalnie trzy biura.
 3. Zgłoszenie Sugestii: Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego artykułu odpowiadającego Twojej specjalizacji, masz możliwość zgłoszenia sugestii tematu, który może zostać wykorzystany do stworzenia nowego artykułu eksperckiego.

Podsumowanie: Wybór artykułu jest ścisłe związany z Twoją specjalizacją i oferowanymi usługami, a także daje możliwość aktywnego udziału w procesie wyboru, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do profilu Twojego biura.


Jakie są kroki po wyborze pakietu z wideo?

Wybór pakietu z wideo rozpoczyna proces realizacji zamówienia, który składa się z następujących etapów:

 1. Zbieranie Informacji: Początkowo gromadzimy informacje na temat biura rachunkowego z dostępnych źródeł online, takich jak strona internetowa, profile na mediach społecznościowych, opinie itp.
 2. Przewagi na tle konkurencji: Na podstawie zebranych informacji ustalamy przewagi biura rachunkowego na tle konkurencji.
 3. Przygotowanie Scenariusza: Następnie tworzymy scenariusz dla materiału wideo, odzwierciedlający unikalne cechy i przewagi biura.
 4. Akceptacja Scenariusza: Przesyłamy przygotowany scenariusz na adres korespondencyjny biura z prośbą o zatwierdzenie lub sugerowane poprawki.
 5. Realizacja Wideo: Po zatwierdzeniu scenariusza przystępujemy do realizacji materiału wideo na planie zdjęciowym.
 6. Postprodukcja: Po nagraniu materiał trafia na etap postprodukcji, gdzie jest finalizowany.
 7. Publikacja i Promocja: Wideo zostaje opublikowane na platformie YouTube i na stronie Biura-Rachunkowe.waw.pl. Dodatkowo promujemy film w mediach społecznościowych wśród wybranej grupy przedsiębiorców.
 8. Przekazanie Linku: Po umieszczeniu wideo w Internecie, niezwłocznie kontaktujemy się z Tobą i przekazujemy link do materiału.

Podsumowanie: Twoim głównym zadaniem jest zaakceptowanie przygotowanego scenariusza. Pozostałe kroki są realizowane przez nas. Dzięki temu otrzymasz profesjonalny materiał wideo promujący Twoje biuro rachunkowe w odpowiednio wyselekcjonowanej grupie odbiorców.

Linki do wykonanych materiałów wideo dla biur rachunkowych: Materiały wideo dla biur rachunkowych.


Czy mogę zmienić wybrany pakiet usług w trakcie umowy?

Tak, masz możliwość zmiany pakietu usług w dowolnym momencie. Dokładniej, umożliwiamy jednorazową zmianę - zmniejszenia / zwiększenia pakietu. W takiej sytuacji, sporządzimy aneks do Twojej umowy, który umożliwi wprowadzenie odpowiednich zmian.

W przypadku wariantu premium (wideo) możliwość zmniejszenia pakiety istnieje po 12 miesiącach. Wynika to z dużych kosztów, które ponosimy przy produkcji materiałów wideo.


Jak długo trwa umowa, którą podpisuję?

Umowa, zawierana jest na rok, następnie przechodzi na czas nieokreślony z 1 m-c okresem wypowiedzenia.

Czas trwania umowy na rok wynika z kilku powodów:

 1. Sezonowość: W ciągu roku występują okresy o różnej intensywności i specyfice pod względem przesyłania zapytań o usługi księgowe. Rok obejmuje wszystkie okresy, dzięki temu prawidłowo ocenimy efektywność współpracy.
 2. Proces pozyskiwania klienta: Z doświadczenia wiemy, że pozyskanie klienta wymaga wysłania kilku/kilkunastu propozycji ofertowych. Dodatkowo proces finalizacji umowy może trwać pewien czas. Dlatego, rok jest okresem, który umożliwia właściwą ocenę naszych działań.
 3. Długoterminowy potencjał zysków: Istotne jest, aby zrozumieć, że pozyskanie pierwszego stałego klienta pokrywa koszty naszej współpracy. Każdy następny klient przynosi już tylko czysty zysk dla biura rachunkowego. Dlatego tak ważne jest długoterminowe podejście do współpracy.

Czy gwarantujecie, że dzięki reklamie w Biura-Rachunkowe.waw.pl otrzymam nowych klientów?

Żadna usługa reklamowa na rynku, niezależnie od platformy czy medium, nie daje gwarancji podpisania umowy z klientem. Przykładem mogą być reklamy w takich serwisach jak Google czy Facebook.

Mimo ogromnej popularności Google czy Facebook oraz zaawansowanych narzędzi targetowania, nie można mieć pewności, że prezentowana tam reklama będzie skutkowała podpisaniem umowy z klientem na usługi księgowe. Istnieje wiele czynników, które wpływają na ostateczną decyzję klienta – od jego indywidualnych potrzeb, poprzez budżet, aż po zewnętrzne rekomendacje czy aktualną sytuację rynkową.

Jednakże dowodem na skuteczną realizację naszej usługi są opinie właścicieli biur rachunkowych, które stale otrzymujemy od 2009 roku. Warto zapoznać się opiniami oraz przekonać się o naszej  efektywności bezpośrednio od osób, którym pomogliśmy w pozyskaniu klientów na usługi księgowe - opinie od właścicieli biur rachunkowych nt. reklamy w Biura-Rachunkowe.waw.pl.


Jakie są zalety i wady reklamowania mojego biura rachunkowego w serwisie Biura-Rachunkowe.waw.pl w porównaniu z Google Ads i Facebook Ads?


 1. Google Ads oferuje wysoką intencję użytkowników, szeroki zasięg i odpowiednie wyniki wyszukiwania, ale jest stosunkowo drogie i może być trudne do optymalizacji.
 2. Facebook Ads pozwala na zaawansowane targetowanie i interaktywne formaty reklam, ale użytkownicy mogą mieć niższą intencję zakupową, co wpływa na konwersję.
 3. Biura-Rachunkowe.waw.pl oferuje multichannelowe podejście, dzięki któremu Twoje biuro jest promowane w wielu mediach, takich jak Google, Facebook i YouTube. Serwis pozwala na precyzyjne dopasowanie klienta, dzięki filtrowaniu według specyfiki branży księgowej i oferuje korzyści takie jak status eksperta artykułu czy promocja materiałów wideo o biurze. W porównaniu do innych platform, koszty współpracy jest kilka razy niższy. Wady obejmują dłuższą umowę (min. 12 miesięcy) oraz brak dostępu do panelu zarządzania treścią.
Chcąc przeczytać pełne porównanie możliwości reklamy w Google Ads, Facebook Ads oraz w serwisie Biura-Rachunkowe.waw.pl, Zobacz artykuł: Pozyskiwanie Klientów na usługi księgowe - porównanie.