PGA Accounting sp. z o.o. - dlaczego warto?

O biurach: PGA Accounting sp. z o.o. - dlaczego warto?

  • 5.0 / 5
  • 1

Szukając obsługi księgowej, która specjalizuje się w obsłudze księgowo-rachunkowej małych i średnich firm, działających w Polsce i na rynkach międzynarodowych trafimy na PGA Accounting. W tym artykule ustalimy w czym PGA pomaga przedsiębiorcom oraz dlaczego specjalizują się w obsłudze firm międzynarodowych.

Kadra księgowa PGA

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę analizując PGA Accounting jest wykwalifikowana kadra. Księgowi z PGA stawiają na konstruktywne myślenie. To znaczy, że gdzie inni widzą problemy PGA dostarcza rozwiązania, które dają szanse na obniżenie podatków.

Księgowi z PGA mają bardzo ciekawe podejście w kwestii zmian w przepisach podatkowych. Reagują przed zmianami. To pozwala na szybką reakcję i daje niezbędny czas na odpowiednie przygotowanie Twojej firmy do zmian.

Księgowość dla firm międzynarodowych

Specjalizują się obsłudze podmiotów, które działają na rynkach międzynarodowych. W związku z tym oprócz standardowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, pomagają przedsiębiorstwom w niestandardowych sprawach np.:

  • sporządzaniu sprawozdań na potrzeby Giełdy Papierów Wartościowych czy Narodowego Banku Polskiego,
  • sporządzaniu sprawozdań finansowych na potrzeby przekształcania spółek, np. łączenia lub podziału.

Doradztwo podatkowe

To co istotne, przedsiębiorca zyskuje dodatkowo bieżące doradztwo podatkowe oraz szczegółowe raportowanie na temat swojej firmy np. raporty sprzedaży, zarządcze czy prognozowanie wyniku podatkowego i finansowego.

Szukasz usług księgowych związanych z artykułem? Prześlij zapytanie ekspertom

PGA realizuje dla firm również controlling, na przykład - po przez bieżącą kontrolę przepływów pieniężnych i płynności finansowej.

Dlaczego warto wybrać PGA Accounting

  • Wykwalifikowana kadra księgowych,
  • Obsługa kadrowo-płacowa,
  • Doradztwo podatkowe,
  • Szczegółowe raporty i controlling.

Więcej informacji na temat PGA Accounting, znajdziesz w profilu biura w serwisie biura-rachunkowe.waw.pl.

Eksperci artykułu: